Par uzņēmumu

Kompānija BOSGRUPA.LV – vislielākais ugunsdrošības iekārtu un sistēmu piegādātājs no vadošajiem Eiropas ražotājiem Latvijas teritorijā.

Kopš 2015. gada jūlija mēs esam kompāniju LAMILUX, Stöbich BRANDSCHUTZ, ANDREU BARBERA, AUMÜLLER un SOMATI SYSTEM distributori Latvijas Republikas teritorijā.

Mūsu kompānija sniedz tehniskās konsultācijas un veic dūmu un siltuma novadīšanas sistēmu (visas produkcija atbilst Eiropas standarta EN12101-2 prasībām un ražota atbilstoši progresīviem tehnoloģiskiem jaunievedumiem), dabiskās ventilācijas un apgaismojuma sistēmu piegādes uz Latvijas teritoriju – no visvecākā Vācijas ražotāja LAMILUX. Mūsu sortimentā arī ir pieejami ugunsdrošie priekškari no nedegošiem audumiem, metāla un ugunsdrošās durvis un vārti EI30, EI60, EI90 un EI120, plakano jumtu logi, ugunsdrošie šķēršļi no tekstila EN-1634 un EN 13501-2 un zenītgaismas logi.

Pēc klienta pasūtījuma, mēs operatīvi veicam materiālu un iekārtu piegādi, kā arī izpildām montāžu un uzstādīšanu. Garantija izplatās uz visām pie mums iegādātām iekārtām.

Kompānijām, ar kurām mēs sadarbojamies, ir daudzu gadu pieredze pasaules tirgū būvniecības un ugunsdrošības jomā, un tām ir daudz apbalvojumu, kuri apstiprina to ražotās produkcijas drošumu un kvalitāti.

Uz visiem ugunsdrošības darbu veidiem izplatās kvalitātes garantija. Līdz ar to, mēs nodrošinām Jums garantiju uz visiem izpildāmiem darbiem, visu pret montāžas darbiem izvirzīto prasību ievērošana, kā arī drošums, ieviešot sistēmas ekspluatācijā un beidzot ar tehnisko apkopi.

Ja jums ir jautājumi vai ir vajadzīga neskaidrās situācijas izskaidrošana, tad BOSGRUPA.LV speciālisti būs priecīgi palīdzēt jums un konsultēt jūs.