Tekstila ugunsdrošie aizkari, ugunsdrošie vārti, ugunsdrošās durvis

Mēs sniedzam tehniskās konsultācijas un veicam ražotāja Stöbich BRANDSCHUTZ (Vācija) EN-1634 un EN 13501-2 tekstila ugunsdrošo šķēršļu piegādes Latvijas Republikas teritorijā. Ugunsdrošie šķēršļi ir paredzēti ugunsgrēka izplatīšanās ierobežošanai un veicina ugunsgrēka izmēru un tā zaudējuma samazināšanās, tāpēc objektu vairākumā ugunsdrošo durvju uzstādīšana tiek uzskatīta par obligātu. Produkcija tiek reprezentēta ar ugunsdrošiem priekškariem no nedegošiem audumiem EN-1634 un EN 13501-2. Stöbich BRANDSCHUTZ ir Eiropas līderis ugunsbīstamības nodrošināšanas risinājumu jomā! Ar STOEBICH atļauju tiek veiktas ugunsdrošo šķēršļu no tekstilmateriāliem EN-1634 un EN 13501-2 piegādes uz KF Kaļiņingradas teritoriju. Kompānija Stöbich Brandschutz Gmbh, kura ir unikālo ugunsdrošo šķēršļu no tekstilmateriāliem EN-1634 un EN 13501-2, veiksmīgi darbojas Eiropas tirgos jau 35 gadu laikā.

Mēs sniedzam tehniskās konsultācijas un piegādājam Spānijas kompānijas ANDREU metāla ugunsdrošās durvis EI30, EI60, EI90 un EI120 uz Latvijas Republikas teritoriju. Ugunsdrošās durvis ir paredzētas aiļu aizpildei ugunsdrošos šķēršļos un kavē ugunsgrēka izplatīšanos uz pieguļošajām telpām normējamā laika periodā. Izgatavotājs garantē minimālo ugunsdrošo durvju konstrukcijas ugunsizturības robežu – 30 minūtes, patērētājam ievērojot glabāšanas, transportēšanas, montāžas, ekspluatācijas un kopšanas prasības. Durvju biezums sastāda 66 mm, durvju rāmja biezums – 110 mm. Ugunsdrošo durvju uzstādīšanas papildiespēju vidū ir iestiklošana, cinkošana, automātikas sistēmu uzstādīšana, piekļuves sistēmu uzstādīšana, nerūsējošā tērauda slieksnis.

Somati system s.r.o. piedāvā kompleksos risinājumus ēku ugunsdrošības jomā – ugunsdrošie vārti ar ugunsdrošības kvalifikāciju līdz El120.

Kompānijas Somati system s.r.o. ugunsdrošo vārtu liela ugunsizturības robeža un vispārīgā koncepcija nodrošina maksimāli iespējamo drošības līmeni ugunsgrēka un ikdienas darbības laikā. Pašu ražošana, izmantojot plašu specializēto un unikālo komponentu spektru, ļauj operatīvi reaģēt uz klientu vēlmēm, kā arī optimizēt ugunsdrošos vārtus noteiktajiem ekspluatācijas apstākļiem un nodrošināt drošību ugunsgrēka laikā. Izņemot to, kvalitatīvo komponentu izmantošana garantē kompānijas Somati system s.r.o. ugunsdrošo vārtu drošumu un ilgstošo ekspluatējamību. Rūpīgi pārdomātie pašu ražošanas vadības bloki ar iespēju pieslēgt ārējās iekārtas nodrošina augstu ērtības līmeni, ekspluatējot Somati system s.r.o. ugunsdrošos vārtus.

Ugunsdrošo vārtu projekts – „Nestandarta”. Ražošanas koncepcija un dizains ļauj pielāgot izstrādājumu klienta ekspluatācijas prasībām.

Vārtu testēšana tika veikta atbilstoši Eiropas standartam EN, ugunsdrošo vārtu sertifikācija tika izsniegta, ievērojot valsts prasības un kvalitātes kontroli atbilstoši ISO 9001.